חדר אירוח לפי שעה באשדוד

חדר אירוח לפי שעה באשדוד אשדוד עיר נמל, עיר ים, עיר שהיא גם קרובה מאוד למרכז וגם מציעה מגיק בלתי רגיל. מהיום אפשר להשכיר חדר אירוח לפי שעות באשדוד ולשלב ביקור בו עם גיחה לחוף הים או תוך כדי שמנצלים נסיעה ברכב לאזור הדרום ועוצרים בדרך על מנת להתפנק במשך כמה שעות קסומות.

 

בהגעתכם אל חדר אירוח לפי שעות באשדוד יצפו לכם חדר אירוח מרווח ומטופח, פינוקים כיפיים קטנים שעושים הרבה מצב רוח ואווירה של אינטימיות ורומנטיקה. מחיר נוח ויוקרתיות השירות בלתי מתפשרת מחירים של חדר אירוח לפי שעות באשדוד נוחים מאוד והם מאפשרים לבחור או באירוח של שעות או באירוח של עד שעתיים או באירוח נעים באופן מיוחד של עד 3 שעות. בתמורה למאתיים שקלים תיהיה לכם האופציה לבלות בנעימים מכמה שעות יוקרתיות שבהן צוות שמפעיל את האזור ישמח לבצע בשבילכם הזמנת אוכל או שתייה, להזמין עבורכם טיפול של מסג' ולספק לכם את כל מה שתבקשו על מנת שיהיה לכם הכי נוח ונעים. כניסה דיסקרטית ונופש פרטי בעת השכרת חדר אירוח לפי שעות באשדוד, ממתין לכם נופש פרטי ופרטי ובעלי האזור יכבדו את הדיסקרטיות שלכם בכל דרך אפשרית.

 

הכניסה למקום שמציע חדר אירוח לפי שעות באשדוד היא צדדית, מה שמבטיח כי אף אחד לא יראה אתכם נכנסים או יוצאים. את ההזמנה תיהיה לכם האופציה לעשות בטלפון וממש לפני שאתם מגיעים. בעת השיחה ביכולתכם לבקש דברים יחידי סגלה שאתם מסוקרנים בהם כמו לפזר עלי כותרת של פרחים על המיטה או להכין בשבילכם אגרטל יין למשל על מנת להעצים את ההתרגשות כשמגיעים.

 

למי מיועדים חדרים דיסקרטיים לפי שעות באשדוד השכרת חדרים דיסקרטיים לפי שעה באשדוד מתאימה לזוגות שמחפשים בקוצר רוח קצת רוגע מהילדים גדולים, לאנשים גרושים שמעוניינים להתרחק ממש לא הרבה מהבית ולקבל כמה שעות דיסקרטיות עם בן זוג שאוהבים וגם לאנשים פועלים ללא תכנון מראש שמעוניינים בכמה שעות פנאי איכותיות אחד עם השני.

צימרים וחדרים לפי שעות באשדוד
איזור: דרום | בישוב : אשדוד - בכתובת : סמטת אל הים
מתחם צימרים
ספאט הוטל אשדוד

מחיר:החל מ: 180 ₪נווט למקום
נווט למקום

צימרים וחדרים לפי שעות באשדוד
איזור: דרום | בישוב : אשדוד - בכתובת : סמטת אל הים
מתחם צימרים
ספאט הוטל אשדוד

מחיר:החל מ: 180 ₪נווט למקום
נווט למקום